
День донора у Волочиській багатопрофільній лікарні — разом заради життя!
26 травня 2026 року на території КНП «Волочиська багатопрофільна лікарня» відбувся черговий День донора, який об’єднав працівників державних установ, приватних підприємств та небайдужих мешканців громади, охочих допомогти тим, хто потребує донорської крові.
Загалом кров здали 59 донорів.
Кожна донація — це шанс врятувати чиєсь життя.
Захід пройшов організовано, у теплій та дружній атмосфері.
Щиро дякуємо всім донорам за небайдужість, відповідальність та готовність допомагати іншим. Саме завдяки таким людям у світі стає більше добра, підтримки та надії ![]()
Разом ми робимо важливу справу!
#ДеньДонора#ДонорствоКрові#Волочиськ#Допомога#РазомДоПеремоги#ВолочиськаЛікарня
0 коментарів